ISO 9001:2008
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Новини

Акція Jenoptik - More Light

17 квітня 2019 р.

Шановні панове!

УА ТОВ ФІРМА «КОДА», як офіційний партнер компанії JENOPTIK Industrial Metrology Germany (Німеччина), рада запропонувати Вам весняну акцію на обладнання для вимірювання шорсткості. Акція діє до 30.06.2019 року.

Повний список акційних позицій:

Переносний прилад для вимірювання шорсткості поверхні HOMMEL TESTER W5.
Переносний прилад для вимірювання шорсткості HOMMEL TESTER W5 є більш компактним і легким ніж будь-яка інша модель у своєму класі. Відрізняється простотою у використанні, обладнаний кольоровим дисплеєм з графічним інтерфейсом і зручними органами управління. Контролює всі основні параметри шорсткості та перевіряє відповідність результатів вимірювання допусків. Результати можуть бути збережені в приладі та надалі оброблені за допомогою ПЗ EVOVIS mobile. EVOVIS mobile.

Мобільний прилад для вимірювання шорсткості поверхні HOMMEL TESTER W10.
Незалежний від мережі прилад для мобільного та стаціонарного вимірювання шорсткості поверхні з розширеним функціоналом і збільшеним списком вимірюваних параметрів. Клас точності 1 (вищий) по DIN 4772. Контролює всі основні параметри шорсткості та перевіряє відповідність результатів вимірювання допусків. Результати можуть бути збережені в приладі та надалі оброблені за допомогою ПЗ EVOVIS mobile.

Мобільний прилад для вимірювання шорсткості поверхні HOMMEL TESTER W20.
Переносний прилад старшого покоління для вимірювання шорсткості. Контролює всі основні параметри шорсткості та перевіряє відповідність результатів вимірювання допусків. Результати можуть бути збережені в приладі і надалі оброблені за допомогою ПЗ EVOVIS mobile.Програмне забезпечення для оцінки шорсткості EVOVIS Mobile.
Багатофункціональне програмне забезпечення для всебічного аналізу результатів виміру шорсткості з використанням портативних пристроїв компанії Jenoptik.