ISO 9001:2008
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Новини

Наші ваги стали доступніші при збереженні традиційної точності та надійності КОДА

9 серпня 2019 р.

Компанія КОДА з радістю повідомляє про те, що нашу продукцію, а саме автомобільні та вагонні ваги, з серпня 2019 року включено до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується коштом державного бюджету. Сільгоспвиробники, які є учасниками цієї програми, мають право на компенсацію 25 % вартості придбаних у нас вагів.

До переліку продукції, вартість якої підлягає частковій компенсації, увійшли найбільш популярні моделі автомобільних вагів Модуль-А та ТАС з довжиною платформи 18 та 20 м, а також вагонні ваги КОДА-В ТВС для зважування вагонів-зерновозів. Сільгоспвиробникам пропонується декілька видів виконань електронних вагів на сучасних тензометричних датчиках виробництва фірми BILANCIAI (Італія).

Наше підприємство запрошує до співробітництва на нових умовах фермерські господарства, елеватори, зерносховища та виробників сільськогосподарської продукції. 

Більш докладну інформацію про отримання компенсацій можна отримати на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України за посиланням.