ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Новини

Представляємо лазерний сканер RS6

4 грудня 2019 р.

3D-сканер RS6 компанії HEXAGON MI для нового покоління координатно-вимірювальних рук Absolute Arm, що дозволяє отримувати хмари точок гранично високої щільності з високою швидкістю і точністю. RS6 забезпечує неперевершено високу продуктивність в порівнянні з системами конкурентів завдяки використанню технології SHINE - набору вдосконалених алгоритмів. SHINE дозволяє виконувати вимірювання з високою якістю і точністю, не вимагаючи при цьому зменшення ширини лінії і кадрової частоти сканування.

 

Лазерний сканер RS6 може похвалитися шириною лінії сканування в 150 мм в середній частині діапазону, що дозволяє збільшити площу поверхні більше ніж на 30% при кожному скануванні в порівнянні з лазерним сканером Absolute Arm попереднього покоління. При цьому кадрова частота збільшена в три рази і становить 300 Гц, що дає можливість сканувати в три рази швидше без втрати деталізації результату сканування.

RS6 можна цілком зняти з координатно-вимірювальної руки за лічені секунди, що спрощує роботу з нею в той час, коли сканер не використовується. Завдяки інноваційній системі кріплення, що забезпечує високу повторюваність, сканер RS6 можна знімати і встановлювати без повторного калібрування.

Крім того, RS6 оснащений унікальним підсвічуванням робочої області, що значно спрощує позиціювання сканера в просторі поверхні, що сканується.

Сканер вже можна замовити в комплекті з новими координатно-вимірювальними руками Absolute Arm 7-Axis або у вигляді комплекту модернізації раніше придбаних систем Absolute Arm 7-Axis нинішнього покоління.