ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Про компанію

 

Українсько-Американське ТОВ Фірма «КОДА»було засноване в 1992 році і сьогодні є однією з провідних фірм на ринку засобів вимірювальної техніки України. Весь цей час ми дотримуємося політики просування продукції та комплектуючих найбільш авторитетних світових виробників, які забезпечують самий сучасний науковий і технологічний рівень, широкий асортимент і сервіс обладнання яке вони випускають. Саме тому своїм девізом ми зробили фразу: «Все точно».

Така політика виправдала себе і, як наслідок, електронні ваги, які виробляються нами стали переможцями всеукраїнських та регіональних конкурсів якості продукції. З інформацією про основні з них Ви можете ознайомитись у розділі Сертифікати та нагороди нашого сайту.

У 2007 році система управління якістю на підприємстві була сертифікована у відповідності з міжнародним стандартом ISO 9001.

Фірма виробляє різноманітні автомобільні, вагонні ваги та інші промислові системи для зважування, дозування і т.п., виконує роботи по їх монтажу, введення в експлуатацію, гарантійному та післягарантійному сервісному обслуговуванню. При цьому наші спеціалісти підбирають прилади і компоненти, які в максимальному ступені відповідають вимогам до експлуатації у вітчизняних умовах.

Крім цього, фірма «КОДА» пропонує якісне обладнання виробництва провідних світових виробників засобів вимірювальної техніки. Ми представляємо в Україні продукцію групи Bilanciai (Італія), провідного європейського виробника індустріального зважувального обладнання і, серед них, світового лідера у виробництві кранових ваг ЕНР (Німеччина).

Пропонуючи на ринку України весь спектр ваг – от аналітичних до автомобільних, вагонних і спеціальних індустріальних систем – ми розширюємо модельний ряд CERTUS – сучасних ваг для самого широкого кола споживачів, які об’єднують в собі загальновизнану якість з оптимальною ціною та зручним сервісом.

Дуже широкий спектр тензометричних датчиків сили виробництва Bilanciai (Італія), Flintec (Німеччина), ЕНР (Німеччина) та інші, різноманітні вагові термінали (індикатори зважування) провідних світових виробників, а також власного виробництва. Широкий спектр такого обладнання дозволяє створювати на його основі різноманітні ваговимірювальні системи від простих ваг до складних багатофункціональних промислових систем.

Визнаними лідерами в галузі виробництва контрольно-вимірювальних приладів для лінійно-кутових величин є компанії Hexagon Metrology TESA (Швейцарія – США) і DEA (Італія). Висока якість та довговічність широкого спектру штангенциркулів, мікрометрів, нутромірів, довжиномірів, координатно-вимірювальних машин та ін., підтвердили правильність прийнятого рішення тих покупців, які вибрали продукцію цих виробників. Всесвітньо відомі прилади контролю шорсткості, хвилястості і профілю фірми Jenoptik (Німеччина) також пропонуються нашим підприємством.

Наше підприємство в якості свого дилера в Україні, вибрала фірма Renishaw plc (Великобританія) — всесвітньо визнаний виробник вимірювальних систем для верстатів з ЧПУ та КВМ.

Ми пропонуємо дуже широкий асортимент приладів WIKA (Німеччина) – провідного виробника механічних манометрів і термометрів, електронних приладів вимірювання тиску та температури, а також приладів для повірки і калібрування подібного обладнання.

Наше підприємство також представляє в Україні рівнемірів, сигналізаторів рівня і датчиків тиску фірми VEGA (Німеччина). Прилади можуть бути виконані в комплектації для важких умов експлуатації, вимірювання можливе в резервуарах будь-якої форми, трубах, свердловинах, шахтах. Все обладнання VEGA доступно в іскробезпечному виконанні. Крім рівнемірів фірма VEGA пропонує широкий спектр вторинних приладів.

З усім спектром обладнання, яке ми пропонуємо Ви можете ознайомитися у розділі Продукція. Всі засоби вимірювальної техніки поставляються після проведення первинної повірки або метрологічної атестації органами Держспоживстандарту України. Сертифікати затвердження типу і Дозволи Держгірпромнагляду Ви можете найти у розділі Сертифікати. Також ви можете відвідати наші тематичні веб-сайти.

Допомогти у виборі необхідного Вам обладнання з широкого спектру засобів вимірювальної техніки, який пропонується нами, допоможе розділ галузеві рішення.

Також Ви можете отримати інформацію і консультації від наших спеціалістів. У розділі Контакти Ви знайдете контактну інформацію. Ми завжди раді допомогти Вам у всіх питаннях по підбору і експлуатації необхідного Вам обладнання.

Наші спеціалісти виконують гарантійне та післягарантійне обслуговування всього придбаного у нас обладнання та іншого обладнання, яке входить в сферу нашої діяльності.

  • Уровнемер VEGAPULS 63
    VEGAPULS 63

    Радарный уровнемер для агрессивных жидкостей

  • KGW
    KGW

    Крановые весы для тяжелых условий эксплуатации, включая взвешивание жидкого металла