ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Новини

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії на 12-му Міжнародному промисловому форумі

7 листопада 2013 р.

Компанія КОДА, один з провідних постачальників контрольно-вимірювального обладнання на ринку України, запрошує відвідати наш стенд на 12-му Міжнародному промисловому форумі, котрий відбудеться з 19 листопада по 22 листопада 2013 року у МВЦ, м. Київ, за адресою Броварський пр-т, 15.

На виставковому стенді компанії КОДА до Вашої уваги буде представлено широкий асортимент вагового обладнання для найрізноманітніших виробничих потреб: автомобільних, вагонних, кранових ваг; обладнання для вимірювання та сигналізації рівня речовин фірми VEGA (Німеччина); обладнання для вимірювання тиску та температури фірми WIKA (Німеччина); метрологічне обладнання  для вимірювання лінійно-кутових величин та комплектуючі до них, обладнання для 3D сканування.

На нашому стенді Ви можете ознайомитися з НОВИНКАМИ:

  • Нова багатофункціональна модель долішніх ваг Certus Hercules з сенсорним дисплеєм. Ця модифікація ваг реалізує усі функції, які характерні для загальнотехнічних, рахункових та торгових ваг.
  • Обладнання Renishaw (Великобританія): вимірювальні системи для діагностування, оцінки характеристик точності та  експлуатаційних характеристик, калібрування верстатів та координатно-вимірювальних машин (КВМ) – система Ballbar QC-20W.