ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Societa Cooperativa BILANCIAI

Група компаній "Bilanciai Group" (Італія) об'єднує 10 підприємств по виробництву практично повного спектру ваговимірювального обладнання.
Ядром групи компаній є Societa Cooperativa BILANCIAI (кооператив «Біланчай»,
www.coopbilanciai.it) - лідера з виробництва автомобільних ваг, що контролює більше 50% ринку Італії та 35% ринку Європейського Союзу та США.
Компанія заснована  1949 році в околицях міста Модени, важливого машинобудівного центру Італії, у так званій Долині Моторів (тут розташовані заводи Ferrari, Ducati, Lamborghini, Maserati, De Tomaso).
Увібравши в себе кращі інженерні традиції і досвід, кооператив завжди приділяє велику увагу інноваційним розробкам, тісно співпрацює з науковими центрами Італії та Євросоюзу.
У 1968 році Bilanciai випустив перший електронний ваговий термінал. У 80-х роках минулого століття був побудований новий завод площею 22 тис. кв. м з виробництва вагового обладнання, відкрита і сертифікована метрологічна лабораторія SIT 44, акредитований калібрувальний центр, що має таку ж технічну базу, як і основні метрологічні інститути Євросоюзу.

Усі компоненти індустріальних ваг, зокрема цифрові (CPD) та аналогові (CPR) тензометричні датчики, вагові термінали (включаючи інноваційний D1050), платформи для автомобільних ваг Bilanciai виготовляє на власному заводі в м. Кампогалліано.

Контроль усіх етапів виробництва, наявність обладнаних лабораторій, постійне удосконалення існуючих та розробка нових видів продукції, програмного забезпечення вивело Societa Cooperativa BILANCIAI в лідери ринку індустріальних ваг.

Представництва та сервісні центри Bilanciai розташовані по усьому світу.
УА ТОВ Фірма «КОДА» співпрацює з італійською компанією Bilanciai вже більше 10 років, уся продукція внесена до Державного реєстру ЗВТ України.
Ми підтверджуємо високу якість індустріальних ваг, вироблених з використанням тензодатчиків, вагових терміналів і рішень Bilanciai, які експлуатуються нашими клієнтами в Україні і країнах СНД.