ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Конкурс «100 кращих товарів України»

Конкурс «100 кращих товарів України»
Конкурс «100 кращих товарів України»

УА ТОВ Фірма «КОДА» з моменту свого заснування в 1993 р. стала одним з провідних постачальників якісного вимірювального обладнання в Україну. На базі сучасних технологій компанія «КОДА» виготовляє понад 20 видів ваг різних типів і їх модифікацій, здатних задовольнити запити кожного споживача.

Однією з прогресивних конструкторських розробок є автомобільні ваги для статичного зважування «Модуль А», які були створені фахівцями компанії з метою одержання одночасно високої якості та оптимальної ціни. Відмінною особливістю виробу є сучасна модульна конструкція, яка забезпечує низьку матеріаломісткість, легкість транспортування, зручність монтажу та експлуатації, а також використання якісних тензодатчиків і вагових терміналів провідних європейських виробників. Ваги «Модуль А» серійно випускаються з 2003 р. і успішно працюють на більш, ніж 200 підприємствах України та ближнього зарубіжжя, отримали багато нагород, позитивних відгуків та подяк від споживачів.

Взявши участь у конкурсі «100 кращих товарів України-2004» ваги «Модуль А» стали переможцем.

Але фахівці компанії не зупинялися на досягнутому і продовжували удосконалити конструкцію ваг, враховуючи побажання клієнтів, намагаючись оптимізувати якість і ціну. З 2009 року фірма «КОДА» першою перейшла на виготовлення ваг за новим стандартом ДСТУ EN 45501:2007, гармонує з вимогами Євросоюзу та СОТ. У них використовуються тензодатчики підвищеного класу точності С4, у т.ч. і цифрового типу з метою підвищення рівня метрологічних характеристик виробу.

Представивши на суд експертів вдосконалені автомобільні ваги «Модуль А», компанія «КОДА» в черговий раз стала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України-2009».

Цей конкурс щорічно проводиться Держспоживстандартом України з метою виявлення кращого вітчизняного виробника і висуває високі вимоги до претендентів та їх продукції. Для оцінювання якості наданої продукції призначається незалежна експертна комісія, метою якої було багатоетапне оцінювання наданої інформації. Члени експертної комісії відвідували головний офіс і виробництво для особистого ознайомлення з продукцією і процесом її виготовлення. Проводилася перевірка оригіналів документів, що підтверджують якість комплектуючих і готового виробу в цілому, а також сертифікатів і нагород, якими володіє продукція. Переможець визначався на основі оцінки 20 параметрів, основними з яких були якість і конкурентоспроможність вироби, ціна, задоволеність клієнтів, рівень стабільності метрологічних показників, матеріаломісткість, споживчі якості в порівнянні з кращими аналогами, відсутність рекламацій, сертифікація продукту

Отримавши 150 балів з 150 можливих колектив компанії «КОДА» був нагороджений почесною грамотою кабінету міністрів України.

Автомобільні ваги «Модуль А» - єдиний засіб вимірювання українського виробництва, яке перемогло в конкурсі «100 кращих товарів України», а також перші ваги в Україну, у яких застрахована відповідальність виробника за якість продукції і монтажних робіт.