ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Фармацевтика

Лабораторії та виробництво на фармацевтичних підприємствах відчувають потребу у високоточних вагах. УА ТОВ Фірма КОДА пропонує широкий спектр лабораторних ваг, які забезпечують необхідну замовнику точність, можливість зважування сипучих і рідких речовин, мають можливість підрахунку кількості однотипних об'єктів (рахунковий режим). У модельному ряді є ваги загального призначення, платформні для складів, точок продажів, бункерні ваги.

Для визначення кількості компонентів, що зберігаються в резервуарах, застосовується метод вимірювання маси за допомогою різноманітних електронних ваговимірювальних систем або за допомогою рівнемірів і сигналізаторів рівня.

При організації обліку для великих парків ємностей застосовуються системи цифрової обробки сигналів з польових датчиків, які забезпечують електроживлення, передачу даних і діагностику до 15 приладів по одній двохпровідній лінії.

УА ТОВ Фірма «КОДА» здійснює поставки систем безперервного і дискретного геометричного контролю в потоці при випуску фармацевтичних препаратів, розробляє і впроваджує системи оптичного та контактного контролю геометрії і форми скляної тари для препаратів. Ми маємо досвід у розробці систем технологічного контролю під ключ, з розробкою методик роботи персоналу Замовника спільно з відділами валідації фармацевтичних підприємств.

Продукція: