ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Хімічна промисловість

На підприємствах хімічної промисловості найчастіше виникають проблеми, пов'язані з контролем маси продукції, сировини, матеріалів, необхідних для виробництва. Ці завдання вирішуються за допомогою платформних ваг з різними границями зважування, бункерних ваг і дозаторів. Облік може здійснюватися за допомогою спеціальної програми ТПКОДА.

Виробничий процес хімічних підприємств нерідко пов'язаний з агресивним середовищем, що перешкоджає стабільній роботі обладнання. Ваги CERTUS Hercules серії СНК призначені для використання на промислових об'єктах, у місцях з підвищеною вібрацією, агресивним середовищем, забезпечуючи високу точність і надійність. Можливі спеціальні виконання ваг з нержавіючої сталі. УА ТОВ Фірма КОДА забезпечує швидкий і своєчасний сервіс на всю продукцію компанії, що дуже важливо для підприємств хімічної галузі.

Для визначення кількості компонентів, що зберігаються в резервуарах, застосовується метод вимірювання маси за допомогою різноманітних електронних ваговимірювальних систем або за допомогою рівнемірів і сигналізаторів рівня.

Вимірювання рівня в ємностях для зберігання зрідженого хлору здійснюється радарними рівнемірами з антенними системами без порожнин, захищеними стійким до хлору матеріалом PTFE.

Для вимірювання тиску в ємностях з аміаком застосовуються аміачні манометри зі спеціальними шкалами й перетворювачі тиску, виконані повністю з нержавіючої сталі зі спеціальними матеріалами ущільнювачів.

Вимірювання рівня в байпасних трубках успішно проводиться за допомогою рефлексних або радарних рівнемірів в спеціальному виконанні.