ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Нафтогаз

Підприємства потребують контролю і обліку ваги переміщуваної продукції, сировини і матеріалів. Для вирішення таких завдань УА ТОВ Фірма «КОДА» пропонує автомобільні та вагонні ваги. Наші фахівці також проводять роботи з модернізації старих механічних автомобільних та вагонних ваг в нові електронні з використанням аналогових і цифрових датчиків і сучасного програмного забезпечення. Облік прохідної через підприємство продукції можливо здійснювати за допомогою спеціальних програм ТАСКОДА, ТВСКОДА і ТПКОДА. У модельному ряді є ваги загального призначення, платформні для складів, точок продажів, бункерні ваги.

Вимірювання рівня зрідженого газу в байпасних або опускних трубах успішно проводиться за допомогою рефлексних або радарних рівнемірів, орієнтованих для роботи з речовинами з низькою діелектричною сталою.

Вимірювання рівня підтоварної води та інших випадках розділу фаз рідин в резервуарах проводиться за допомогою спеціалізованих рефлексних рівнемірів. При необхідності одночасної обробки значень рівня розділу фаз, загального рівня в резервуарі і їх різниці застосовується багатоканальний пристрій формування сигналів.

Великі резервуари для зберігання нафтопродуктів iз-за великої площі поверхні рідини вимагають вимірювання рівня з максимальною точністю. Сучасні радарні рівнеміри забезпечують точність ± 2 мм, при роздільній здатності ± 1 мм.