ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Гірничодобувна промисловість

Підприємства гірничодобувної галузі потребують контролю і обліку продукції, що відвантажується. Для вирішення таких завдань наше підприємство пропонує автомобільні ваги, у тому числі для зважування кар'єрних самоскидів, вагонні ваги, а також ваги для ковшового навантажувача. Наші фахівці також проводять роботи з модернізації старих механічних автомобільних та вагонних ваг в нові електронні з використанням аналогових і цифрових датчиків і сучасного програмного забезпечення.

Для зважування невеликих партій продукції можливе використання платформних (у тому числі ваг з посиленою платформою серії Метал) і бункерних ваг. Облік прохідної через підприємство продукції можливо здійснювати за допомогою спеціальних програм ТАСКОДА, ТВСКОДА і ТПКОДА.

УА ТОВ Фірма КОДА, представляючи в Українi компанію ЕНР (Німеччина), пропонує кранові ваги підвищеної точності з вантажопідйомністю від 1 до 100 тонн (що швидко окупає вартість ваг при більш точному дозуванні дорогих матеріалів), з широким вибором доступних гаків. Є великий асортимент обладнання для передачі даних по радіоканалу на комп'ютер для систематизації та зберігання даних з наступним друком. Всі ваги фірми ЕНР по класу пило- та вологозахисту і режиму термокомпенсацiї призначені для експлуатації на відкритих майданчиках (клас захисту по ГОСТ 14254 - IP 65, робочий діапазон температур від мінус 20 до +90 º С). На вимогу замовника ваги оснащуються додатковими пристосуваннями для захисту від атмосферних опадів і виробничого пилу.

Вимірювання рівня вугілля і руди в підземних резервуарах вимагає особливої міцності обладнання та відповідності спеціальним дозволам на застосування в підземних виробках.

Зберігання і подрібнення залізної руди пов'язано з великою кількістю матеріалу, що зберігається та переміщається, який контролюється за допомогою радарних рівнемірів, оптимізованих для роботи з сипучими речовинами.