ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Харчова промисловість

Для контролю закупівлі продукції, необхідної для виробництва в харчовій промисловості, наша компанія пропонує платформні ваги з різними границями зважування, бункерні ваги та дозатори. За допомогою спеціальної програми ТПКОДА цей процес можна автоматизувати. У модельному ряді є ваги для лабораторій, складів, зважування транспорту.

Для підприємств з виготовлення скляної та ПЕТ-тари, а також пакувальної плівки компанія КОДА здійснює поставки інструменту і систем контролю товщини, а також займається контролем геометричних характеристик продукції.

При роботі з харчовими продуктами відходи органічного походження можуть потрапити в устаткування і привести до збоїв. Ваги Certus мають високий клас захисту тензодатчиків та за замовленням можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі.

Переробка молока та виробництво фруктових соків вимагає безперервного контролю таких параметрів як тиск, температура і рівень з дотриманням строгих гігієнічних норм. Для цього застосовуються вимірювальні прилади в гігієнічному виконанні з приєднаннями.

Виробництво пива відрізняється високою вологістю приміщень і застосуванням активних миючих засобів. Тут використовуються прилади для вимірювання тиску, температури, рівня та маси в гігієнічному виконанні, виконані повністю з нержавіючої сталі.

При виробництві цукру на початкових етапах транспортування стрічковими конвеєрами, мийки та подрібнення потрібно вимірювання маси і рівня в умовах високої забрудненості і вологості. Пропоновані нами рішення враховують ці особливості.

Для визначення кількості борошна в резервуарах застосовується або метод вимірювання маси за допомогою різноманітних компонентів електронних ваговимірювальних систем або за допомогою рівнемірів і сигналізаторів рівня.