ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Агропромисловий комплекс

Підприємствам аграрного сектора потрiбен контроль і облік руху реалізованої продукції, добрив, кормів і т.п. Автомобільні, вагонні, бункерні й платформні ваги, пропоновані фірмою КОДА, забезпечують якісне зважування відповідно до прийнятих вітчизняними та міжнародними стандартами з урахуванням умов сільгоспвиробництва. Власне програмне забезпечення ТАСКОДА, ТВСКОДА і ТПКОДА призначено для автоматизації процесу зважування. Для роботи безпосередньо в полі всі ваги лінії Certus мають вбудований акумулятор. У модельному ряді є ваги для лабораторій, складів, пунктів продажу.

У період збору врожаю дуже важливим аспектом роботи є швидкість обробки одержуваного товару і надійність ваг. Ваги мають широкий вибір вантажоприймальної платформи, великий діапазон зважування, забезпечують високу швидкість і точність зважування.

Тваринницькі ферми, реалізуючи свій товар, часто не мають можливості точно визначити живу вагу худоби. Наша компанія пропонує спеціальні ваги для зважування тварин з функцією усереднення і підсумовування, обладнані спеціальною огорожею.

На елеваторах і портах дуже важливим є визначення кількості продукту в резервуарах. Для визначення кількості продукту у великих резервуарах застосовуються радарні або рефлексні рівнеміри. Також рівнеміри використовуються для контролю і регулювання рівня водойм і каналів в зрошувальних системах.

Продукція: