ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Машинобудування

УА ТОВ Фірма «КОДА» здійснює поставки широкого спектру метрологічного та технологічного обладнання для підприємств машинобудування: вимірювальний інструмент (мікрометри, штангенциркулі, нутроміри, індикатори та ін.) Hexagon Metrology TESA (Швейцарія).

Наша компанія є найбільшим постачальником координатно-вимірювальних машин (КВМ) на українському ринку. Залежно від конкретних метрологічних задач підприємств ми маємо можливість запропонувати замовникам як невеликі напівавтоматичні вимірювальні машини Hexagon Metrology TESA (Швейцарія), так і машини різних компонувань (портальні, стійкові, мостові) Hexagon Metrology DEA (Італія) з габаритами вимірюваних деталей до декількох десятків метрів .

Близько співпрацюючи з підрозділами компаній DEA і Galika (Швейцарія) ми можемо запропонувати також послуги з модернізації координатно-вимірювальних машин будь-яких виробників, використовуючи контролери та елементи DEA, передові програмні продукти від виробників Wilcox (США) - PC-DMIS PRO, CAD, CAD + + і німецької компанії Leitz (ПО Quindos).

Будучи ексклюзивним дилером компанії Renishaw (Великобританія) в Українi УА ТОВ Фірма КОДА постачає вимірювальні системи та щупи для всіх типів координатно-вимірювальних машин, незалежно від виробника машини. 95% всіх КВМ в світі оснащені вимірювальними головками, датчиками і щупами Renishaw. Системи Renishaw для діагностики та калібрування верстатів з ЧПУ (Ballbar QC-20 і лазерна інтерферометрична система XL-80), пропоновані нашою компанією для українських підприємств стали, як і в усьому світі, галузевими стандартами для оцінки технологічної точності та калібрування обладнання.

На правах офіційного представника компанії Hommel-Etamic (Німеччина), що є відомим виробником систем комплексного контролю геометричних характеристик при виробництві двигунів автомобілів, наше підприємство вирішує будь-які завдання з вимірювання шорсткості і хвилястості поверхні в машинобудуванні.

Системи для настройки ріжучого інструменту поза верстатом фірми Zoller (Німеччина) незамінні в машинобудівній галузі та рекомендуються більшістю виробників верстатів.

Автомобільні, вагонні, кранові, платформні ваги, а також ваги серії Метал виробництва КОДА за допомогою програм ТАСКОДА, ТВСКОДА і ТПКОДА вирішують завдання з контролю та обліку продукції, зважуванню використовуваних сировини і матеріалів.

УА ТОВ Фірма КОДА, представляючи в Українi компанію ЕНР (Німеччина), пропонує кранові ваги підвищеної точності з вантажопідйомністю від 1 до 100 тонн, з широким вибором доступних гаків. Є великий асортимент обладнання для передачі даних по радіоканалу на комп'ютер для систематизації та зберігання даних з наступним друком.