ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Металургія

Металургійні підприємства потребують контролю як продукції, необхідної для виробничих потреб, так і при відпуску готової продукції. Автомобільні, вагонні ваги, а також ваги серії Метал виробництва КОДА за допомогою програм ТАСКОДА, ТВСКОДА і ТПКОДА вирішують завдання по контролю і обліку продукції.

Для сталеливарних підприємств галузі зважування розплавленого металу проводиться в умовах підвищеної температури, запиленості, загазованості і вологості. УА ТОВ Фірма КОДА, представляючи в Українi компанію ЕНР (Німеччина), пропонує кранові ваги підвищеної точності (що швидко окупає вартість ваг при більш точному дозуванні дорогих компонентів сплаву), з широким вибором доступних гаків, термозахистом для роботи в зоні розливання металу. Є великий асортимент обладнання для передачі даних по радіоканалу на комп'ютер для систематизації та зберігання даних з наступним друком. Кранові ваги ЕНР можуть бути використані для зважування великогабаритних і довгомірних вантажів, а також в інших умовах, де є кілька точок підйому вантажу (система "Master-Slave»).

Ми пропонуємо широкий спектр манометрів і перетворювачів тиску для гідравлічних і пневматичних систем, насосних станцій, компресорів, а також механічні та електронні прилади для вимірювання температури.

Для визначення кількості компонентів у резервуарах застосовується або метод вимірювання маси за допомогою різноманітних електронних ваговимірювальних систем або за допомогою рівнемірів і сигналізаторів рівня.

Зберігання і подрібнення залізної руди пов'язано з великою кількістю переміщуваного матеріалу, який контролюється за допомогою радарних рівнемірів, оптимізованих для роботи з сипучими речовинами.

Для підприємств металургії є важливим аналіз геометричних характеристик виливків, у тому числі великогабаритних, який здійснюється із застосуванням вимірювального інструменту, іноді умови вимагають використання координатно-вимірювальних машин різних компонувань. Компанія КОДА пропонує вимірювальний інструмент світового лідера - TESA (Швейцарія), а також КВМ Hexagon Metrology DEA, Італія. Велика кількість задач по обміру великих деталей, а також ливарних форм вирішуються із застосуванням координатно-вимірювальних «рук» виробництва Hexagon Metrology ROMER і трекерів Leica (Швейцарія), що поставляються нашою компанією.